Filloni rritjen e biznesit tuaj me anë të Reklamimit Mobil

Duke maksimalizuar dukshmerinë tuaj, arritja e rezultateve më të mira është më e lehtë

Fillo tani

Përfitoni sa më shumë nga fushata juaj e ardhshme me Mobi Promo

Rrjeti i reklamave premium

Fillo tani
Zgjedhje inovative

Mobi Promo është një platformë e re dhe e fuqishme reklamuese!

Audiencë premium

Promovoni produktet dhe shërbimet tuaja në web faqet mobile të partnerëve tanë.

Analiza në kohë reale

Vendosni, menaxhoni dhe gjurmoni fushatën tuaj reklamuese nga një vend!

E thjeshtë dhe efektive

Mobi Promo është një platformë e bazuar në web që ofron hapësira reklamuese në web faqet e partnerëve. Krijoni fushata marketingu efektive,efikase dhe të targetuara me disa klikime  dhe siguroni rritjen e biznesit tuaj.

 • E thjeshtë dhe efektive
 • Targetim

  Platforma ofron targetim të nivelit të  lartë. Targetoni sipas kategorisë,Sistemit operativ mobil, origjinës së web faqes, origjinës së audiencës dhe ISP ( ofruesit të shërbimit të Internetit).

 • Targetim
 • Raportim

  Përcilleni “Live”performancën e fushatës tuaj të marketingut. Përcillni numrin e shikimeve, numrin e klikimeve, përqindjen e suksesit dhe buxhetin e shpenzuar.

 • Raportim
  • Përdorni reklamimin mobil dhe arrini trafikun e dëshiruar!

   Arrini shikueshmëri përmes një rrjeti ekskluziv të web faqeve me anë të shfaqjes së thjeshtë dhe efektive të reklamave.
   Regjistrohu si Reklamues !

   Keni një web faqe?

   Monetizoni trafikun mobil të web faqes tuaj. Regjistrohuni pa pagesë dhe filloni të fitoni. Monitoroni trafikun e web faqes tuaj dhe fitimet tuaja në kohë reale.
   • 1
    E thjeshtë

    Regjistrohu pa pagesë. Shtoni web faqen tuaj më rrjetin e Publikuesve tanë.

   • 2
    Pa investim

    Filloni të fitoni menjëherë. Web faqja juaj do të aprovohet brenda pak minutash.

   • 3
    Integrim i lehtë

    Thjeshtë kopjoni dhe integroni kodin tonë në kodin burimor të web faqes tuaj.

   0 Fushata të suksesshme

   0 Impresione mujore

   0 Klientë të kënaqur

   Platformë e besueshme nga klientët

   Ne jemi shume krenarë për shërbimet që ua ofrojmë klientëve tanë. Lexoni disa dëshmi nga klientët e kënaqur.

   Zgjero audiencën tuaj me
   Mobi Promo

   Fillo

   Artikuj që mund t'ju pëlqejnë

   Exploroni blogun tonë për artikuj të ndryshëm, reflektime personale dhe ide që ju inspirojnë në temat që ju interesojnë.
   Larg syve, larg zemrës. Për këtë arsye ekziston Mobi Promo!

   Cilat biznese po shuhen shpejt? Si ta nxjerrim biznesin nga lufta e përjetshme për mbijetesë dhe të fillojmë të rritemi?

   Read more
   Mobi Promo – Formate të ndryshme të reklamave dhe modele të ndryshme çmimesh

   Industria reklamuese në internet ka shpërthyer. Vështirësia e modelit të komplikuar të çmimeve vjen me të.

   Read more
   Çka është Mobi Promo?

   Mobi Promo është një mjet gjithpërfshirës për të krijuar dhe përcjellur fushata të shkëlqyeshme reklamuese për përdoruesit e telefonave mobilë. 

   Read more

   Qëndroni të informuar.

   Shikoni të gjitha postimet në blog dhe lexoni më shumë për temat që ju interesojnë.